• Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
Kategorie
Usługi
» Auto Diagnostyka pojazdowa
» Auto Elektryka i Elektronika
» Auto zabezpieczenia
» Logistyka i Ochrona GPS
» Ogrzewanie Postojowe
» Taxi
» Zabudowa pojazdów Dostawczych
» Łączność i komunikacja
Oferowane produkty (157)
Rzetelna firma
Znalezione produkty
Ogrzewanie Postojowe DEFA, WEBASTO I EBERSPAECHER
Zajmujemy sie montażem i naprawą ogrzewania potojowego wielu marek między innymi  DEFA,  WEBASTO i EBERSPAECHER


OGRZEWANIE POSTOJOWE - DEFA Warm UP

Charakterystyka

 • grzałka silnika
 • ogrzewacz wnętrza
 • ładowarka akumulatora
 • programator sterujący
 • gniazdo zasilające Mini Plug

Konfiguracja

Zastosowanie

 

Czytaj więcej o programatorze Więcej o ładowarce silnika Więcej o Mini Plug Więcej o grzałce silnika Więcej o ogrzewaczu wnetrza

DEFA WarmUp
jest postojowym ogrzewaniem samochodów zasilanym prądem zmiennym z sieci 230V. W sposób wygodny, bezpieczny i wydajny system ten sprawia, że kierowcy jest ciepło, jest zadowolony, a jego samochód – przyjazny dla środowiska. Te dwa czynniki pomogły nam zostać liderem na rynku światowym. System Grzewczy DEFA to prosty, przyjazny dla użytkownika system, który działa przy pomocy urządzenia sterującego. Przyciskając kilka guzików kierowca sprawia, że samochód łatwo się uruchamia, wnętrze pojazdu ma odpowiednią temperaturę, a akumulator jest w pełni naładowany przez całą zimę. Modułowa budowa układu umożliwia dostosowanie konfiguracji ogrzewania do danego modelu samochodu i potrzeb konkretnego klienta.


Moduły systemu ogrzewania postojowego DEFA.

Grzałka silnika (ponad 3000 typów silników).

Ogrzewanie silnikowe DEFA ułatwia uruchomienie silnika i znacznie zmniejsza emisję szkodliwych spalin poprzez proces wstępnego ogrzewania. Uruchomienie ciepłego silnika wpływa również na wyższą wydajność i mniejsza zużycie paliwa. Jak pokazują testy przeprowadzone przez organizacje takie, jak Teknologisk Institutt(TI) w Oslo, VTT w Finlandii i Svenska Bilprovning, zużycie paliwa jest mniejsze o 0.1 - 0.5 l w porównaniu z uruchomieniem zimnego silnika. W zależności od tego, jak często silnik jest uruchamiany „na zimno”, każdy kierowca może zredukować emisję spalin o 60-80% na pierwszych 4 km.

Cel stosowania: ułatwia rozruch, oszczędza silnik, paliwo i redukuje zanieczyszczenie środowiska.

Ogrzewacz wnętrza (w zależności od rozmiarów wnętrza pojazdu, 1350W, 1400W, 2000W.)

Ogrzewanie wewnętrzne DEFA jest zaprojektowane specjalnie do użycia w samochodach i posiada bezpieczniki, które chronią przed przegrzaniem lub pożarem. Nowa technologia zastosowana w elemencie grzewczym, z samoregulującą się mocą wyjściową zależną od temperatury otoczenia, przy niskich temperaturach zapewnia wysoką moc, której zużycie stopniowo maleje wraz ze wzrostem temperatury wnętrza samochodu. Naszym celem było stworzenie niewielkich grzejników wewnętrznych, które niezauważalnie komponują się z wnętrzem samochodu. Użycie osobnych wsporników ułatwia instalację ogrzewania wewnętrznego.


Cel stosowania:
zapewnia komfortową temperaturę wnętrza pojazdu, usuwa śnieg i lód z szyb.

Ładowarka/prostownik akumulatorowa

Prostownik akumulatora DEFA działa, gdy system jest podłączony do źródła sieci zasilającej o napięciu 230 V. Elektroniczne sterowanie charakterystyki ładowania wraz z zaawansowaną elektroniką zapobiega przeładowaniu, które może uszkodzić akumulator. Kiedy akumulator jest w pełni naładowany, prostownik ustawia się w stan doładowania. Prostownik ma właściwości wyrównujące temperaturę, dzięki czemu akumulator jest prawidłowo naładowany niezależnie od temperatury. Prostownik ma wbudowany przekaźnik, który steruje zasilaniem doprowadzanym do ogrzewania silnika i ogrzewania wewnętrznego. Za tę funkcję odpowiada urządzenie sterujące. Nasza nowa technologia przełączania trybu pozwoliła nam stworzyć lekkie i niewielkich rozmiarów prostowniki akumulatora, co znacznie ułatwia instalację. Prostownik akumulatora jest lekki, a to znaczy, że można go przypiąć do nadwozia.

Cel stosowania: utrzymuje akumulator w stanie pełnej sprawności, nawet w czasie silnych mrozów.

Programator

Urządzenie sterujące DEFA to "serce" systemu grzewczego DEFA. Jest programowalne, użytkownik ma do wyboru trzy ręcznie ustawiane czasy ogrzewania lub obsługę automatyczną. Niewielkie rozmiary urządzenia sterującego umożliwiają przymocowanie go do praktycznie każdego rodzaju tablicy rozdzielczej. Można je również przymocować do osłony przeciwsłonecznej, gdzie będzie prawie całkowicie niezauważalne. Specjalnie zaprojektowana mata sprawia, że łączenie przewodów elektrycznych jest bardzo proste i zabezpieczone przed skutkami niewłaściwej obsługi.

Przy ustawionej obsłudze automatycznej system mierzy panującą na zewnątrz temperaturę i decyduje o optymalnym czasie ogrzewania wstępnego. Urządzenie sterujące pokazuje również napięcie ładowania akumulatora, temperaturę panującą na zewnątrz oraz ma wbudowane ostrzeganie przed temperaturą około 0 stopni.
Przykładowe sposoby montażu programatora: sposób 1, sposób 2.

Cel stosowania: uruchamia ogrzewanie wtedy, gdy jest to potrzebne, oszczędzając energię elektryczną.

Gniazdo zasilające Mini Plug

Mini Plug DEFA to pierwsze opatentowane gniazdo wtykowe zaprojektowane w sposób umożliwiający niezauważalne umocowanie go na nadwoziu lub wsporniku samochodowym. Gniazdo wtykowe Mini Plug jest mocowane od strony zewnętrznej, aby w ten sposób zapobiec zniszczeniu przewodów, które mogłoby nastąpić przy montowaniu przez blachę nadwozia.

Cel stosowania: zapewnia bezpieczne połączenie systemu ogrzewania z siecią energetyczną 230V.Modułowa budowa systemu ogrzewania postojowego DEFA

Wszystkie elementy systemu DEFA można swobodnie ze sobą konfigurować. Pełny system ogrzewania Warm-Up zawiera w sobie ogrzewacz wnętrza, ładowarkę i programator wraz z wszystkimi niezbędnymi przewodami i powinien zostać uzupełniony jedynie grzałką odpowiednią do danego silnika. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wyposażyć pojazd wyłącznie w grzałkę silnika; grzałkę silnika i ładowarkę akumulatora; grzałkę silnika i ogrzewacz wnętrza – wszystko zależnie od oczekiwań użytkownika. Pamiętać należy że system można rozbudować o kolejne opcje w trakcie eksploatacji.

Przykładowe konfiguracje:
 • podgrzewanie silnika,
 • podgrzewanie wnętrza pojazdu,
 • podgrzewanie silnika i wnętrza pojazdu,
 • podgrzewanie silnika, wnętrza pojazdu, doładowanie akumulatora i sterowanie elektroniczne za pomocą programatora bądź pilota.
Zastosowanie systemu ogrzewania postojowego DEFA

Zastosowanie niezależnego ogrzewania postojowego DEFA nie ogranicza się wyłącznie do samochodów osobowych. Ogólnie ofertę DEFA podzielić można następująco:
 • Samochody osobowe
 • Samochody dostawcze
 • Samochody ciężarowe
 • Autobusy
 • Ciągniki rolnicze
 • Maszyny specjalistyczne
Elastyczność działania firmy DEFA gwarantuje możliwość zaprojektowania i wykonania grzałek na indywidualne zamówienie. Bardzo często zdarza się, że problemem niskich temperatur to nie tylko rozruch silnika, ale przede wszystkim sprawne działanie niezależnego układu hydraulicznego. Dotyczy to szczególnie pojazdów specjalistycznych takich jak: wywrotki, autobusy, śmieciarki i inne, gdzie zbyt gęsty olej uniemożliwia wykonywanie regularnej pracy.

Brak produktów
Aktualności
2012-04-18 12:05:53
Propozycja współpracy w zakresie instalacji GPS
... >>
2010-11-24 09:19:43

Wprowadzamy na rynek system monitoringu i nadzoru pojazdów car-gps.pl

... >>
2010-11-24 09:18:41

Zamiast forsować zabezpieczenia, złodzieje próbują wywabić kierowcę z auta. ... >>
Zobacz wszystkie >>
Najpopularniejsze produkty
Brak ostatnio przeglądanych produktów
Alarm Professional Nowy Sącz