• Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
 • Alarm Professional Nowy Sącz
Kategorie
Usługi
Oferowane produkty (157)
» Alkomat Samochodowy - Blokada od
» Rejestratory trasy
» Yanosik - Unikaj Mandatów (2)
» Zabezpieczenia (30)
» Akcesoria samochodowe (9)
» Antyradary i Jammery (9)
» Car Audio (35)
» Lokalizacja i Monitoring GPS (6)
» Oświetlenie (24)
» Systemy cofania (11)
» Taxi akcesoria (1)
» Zabudowa pojazdów dostawczych (9)
» Zestawy głośnomówiące (9)
» Łączność CB - PMR (12)
Rzetelna firma
Informacje o produkcie
CAR-GPS system monitorowania pojazdów
Numer katalogowy CAR-GPS
Producent car-gps
Dostępność Strona informacyjna
Chwilowy brak ceny
Zamawiana ilość:  
Opis produktu

Opis systemu:

Satelitarny system do zarządzania car-gps.pl wyprodukowany został przez polską firmę. Przy jego tworzeniu skorzystaliśmy z wieloletnich doświadczeń, które firma zdobyła przy konstruowaniu urządzeń i współpracy z przedsiębiorstwami z terenu Polski jak i Europy. System zawiera wszystkie elementy, które decydują o przydatności przy zarządzaniu środkami transportu oraz świadczą o profesjonalnej klasie bezpieczeństwa.

Nasz produkt posiada certyfikat CE i homologacje E10 zgodne z europejskimi przepisami regulującymi zasady tworzenia tego typu systemów.

Dlaczego car-gps.pl ?
Korzyści zakupu systemu.
System car-gps.pl pozwala na ciągłą komunikację z pojazdem, jest doskonałym narzędziem wspomagającym nadzorowanie floty pojazdów, zarówno obniżającym koszty zarządzania jak i zwiększającym bezpieczeństwo kierowców. Korzyści oraz przypadki gdzie potwierdza się przydatność zakupu systemu to:

LOKALIZACJA POJAZDU
Z jaką prędkością porusza się pojazd?
Czy na pewno znajduje się na swoim stanowisku pracy?
Gdzie aktualnie znajdują się Twoje pojazdy i w jaki sposób kierowcy obchodzą się z powierzonym im majątkiem?

System dokładnie rejestruje aktualne miejsce pojazdu. Posiadając te informacje sprawdzamy trasy przebyte przez samochód, jakie miejsca odwiedzili handlowcy i ile czasu spędzili u klienta, możemy też określić ile czasu zajmie dostarczenie towaru do klienta. Weryfikujemy także czy auto lub maszyna zostały użyte w sposób nieuzasadniony – czyli do celów prywatnych. To wszystko przedstawione jest na mapach Polski i Europy firmy Google.
Z doświadczeń wiemy, że zastosowanie rozwiązania powoduje redukcję nieautoryzowanych tras średnio o 90%.

KONTROLA PALIWA
Ile jest paliwa w zbiorniku?
Jakie jest średnie spalanie?
Jaka jest charakterystyka jego zużycia?
Czy paliwo zawsze tankowane jest do zbiornika paliwa?

Posiadając informację o aktualnym stanie paliwa, tankowaniach oraz miejscach gdzie się odbywało, mamy możliwość natychmiastowego reagowania na nietypowe zdarzenia jak gwałtowny spadek poziomu paliwa, który może świadczyć o kradzieży paliwa. Analizując raporty tankowań weryfikujemy ile paliwa zostało faktycznie zatankowanego, a ile zafakturowanego jak również porównać ile paliwa zużył silnik samochodu a ile stara się udokumentować kierowca na podstawie faktur. Doświadczenia naszych Klientów posiadających samochody wskazują na oszczędności paliwa średnio o 15%.

CHARAKTERYSTYKA, STYL JAZDY KIEROWCY
Czy wiesz, jakie są obroty silnika? Jaki jest styl jazdy kierowcy i jaki ma to wpływ na większą szkodliwość i nadmierne zużycie samochodu i paliwa? Czy kierowcy w Twojej firmie często przekraczają prędkość?

System przesyła informacje o prędkości, obrotach silnika, nacisku na pedał gazu czy temperaturę silnika. Umożliwia to natychmiastową reakcję i zwrócenie uwagi kierowcy na złe wykorzystywanie pojazdu (widzimy wszystkie przekroczenia prędkości, wysokie obroty silników albo ciągły nacisk 100% na pedał gazu). Reakcja na niewłaściwe zachowanie kierowcy przynosi natychmiastowy skutek chociażby w ograniczeniu kosztów przejazdu. Dodatkowo analiza raportów w wybranym okresie, przejechanych trasach porównanie jazdy kilku kierowców pozwala dokładnie zbadać, jaki jest wpływ sposobu jazdy na zużycie paliwa i samochodu.
Nasze doświadczenia wskazują, że stały monitoring tych parametrów daje oszczędności nawet do 15% zużytego paliwa, nie licząc kosztów związanych z dodatkowymi naprawami samochodów.

OPTYMALIZACJA CZASU PRACY KIEROWCÓW
Jak długo trwają te wizyty? 
Jak kierowcy wykonują swoją pracę?
Jak weryfikować jazdę w godzinach pracy?
Jak często handlowcy odwiedzają klientów?
Czy postoje samochodów nie są zbyt długie?
Jak kierowca korzysta z pojazdu w czasie wolnym, weekendy?

System precyzyjne określa miejsca, czasy uruchomienia i zatrzymania samochodu, co umożliwia porównanie zgodności przebytej trasy z wyznaczonym harmonogramem zadań (termin i cel jazdy). Dodatkowo naniesienie na mapę adresów stałych Klientów pozwala na szybką analizę generowanych raportów i porównanie czy częstotliwość i czas trwania wizyt są adekwatne do efektów sprzedażowych handlowców.
Analiza czasów postojów na rampach przeładunkowych czy w portach załadunkowych pozwoli na zoptymalizowanie czasu wyjazdu, trasy przejazdu i możliwości wyznaczenia dodatkowych kursów przewozowych.
Znajomość harmonogramów wyjazdów i miejsc przeznaczenia ładunków pozwala zweryfikować czy środki transportu wykorzystywane są tylko zgodnie z przeznaczeniem.
Kontrola i dynamiczne reagowanie na zmieniające się warunki skraca czas pracy kierowcy, co jednocześnie zwiększa jej efektywność i zwiększa terminowość wykonywanych zadań o około 20%.

IDENTYFIKACJA KIEROWCÓW
Czy wiesz, który kierowca jedzie samochodem?
Czy kierowca nie przekracza norm związanych z czasem pracy?

System car-gps.pl  identyfikuje kierowców za pomocą identyfikatorów. Mogą to być karty kierowcy (wykorzystywane w tachografach) lub pastylki Dallas. Za pomocą takiej identyfikacji rozróżniamy, który kierowca jedzie samochodem, jaki czas temu odpoczywał i czy czas jego pracy zgodny jest z aktualnymi przepisami. Ponieważ w wielu przypadkach identyfikacja odbywa się za pomocą kart kierowców, dlatego możliwy jest dokładny wykres czasu pracy, czasu odpoczynku, czasu jazdy itd. jak również na bieżąco alertowanie przekroczeń z tym związanych.
Nadzór zwiększa dyscyplinę pracy i wpływa na zwiększenie wydajności nawet o 35%.


NACISK AN OŚ, NADZÓR ŁADUNKÓW I JEGO BEZPIECZEŃSTWO

Czy wiesz, jaki jest nacisk na oś i rozłożenie wagi przewożonego ładunku? Czy monitorujesz otwarcie drzwi, klap? Czy monitorujesz włączenie/ wyłączenie dodatkowych elementów pojazdu /zawory spustowe, pompa paliwowa?

System car-gps.pl umożliwia stałą kontrola wagi załadunku prezentując nacisk na oś pojazdu. Dzięki temu możemy dobrać odpowiedni do wagi środek transportu oraz pozwala bez zbędnych kłopotów przejść kontrolę inspekcji drogowych.
Nadmierna waga przewożonego towaru wpływa na koszty eksploatacji pojazdu a jego nieumiejętne ulokowanie może stworzyć zagrożenie dla ruchu drogowego.
System umożliwia podłączenie do 8 różnych czujników, w szczególności mogą one być odpowiedzialne za zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej a także ciągnika podczas nieobecności kierowcy pojazdu. W pewnych wypadkach umożliwia zdalne unieruchomienie pojazdu, co zmniejsza prawdopodobieństwo zniknięcia towaru lub całego pojazdu.
Raporty przedstawiają dokładne informacje o miejscu i czasie działania czujników, możemy, więc dokładnie zweryfikować czy we właściwym miejscu i czasie miało miejsce otwarcie przestrzeni ładunkowej, zadziałanie pompy ssącej, otwarcie zaworów spustowych itd.
Zastosowanie czynników kontroli powoduje zmniejszenie ryzyka utraty ładunku i pojazdu, kosztów utrzymania pojazdów minimum 30%, wzrost bezpieczeństwa pracownika, pojazdu i ładunku o 45%

ALERTY NATYCHMIASTOWE  INFORMOWANIE O PROBLEMACH.

Pracy poza wyznaczonym terenem?
Uszkodzeniach, nietypowej pracy pojazdu?
Konieczności udzielenia pomocy dla kierowcy?
Nieautoryzowanych otwarciach przestrzeni ładunkowych, drzwi samochodu?
Czy chcesz mieć natychmiastowe informacje o przekraczaniu prędkości przez pojazdy?

System jest bardzo przyjazny dla Użytkownika. Nie ma konieczności ciągłego monitorowania samochodów. Elastyczny układ alertów pozwala na ich dowolne definiowanie a w wybranych szczególnie newralgicznych przypadkach przesyła informacje za pomocą SMS na wskazany numer telefonu. Zdefiniowane raporty automatycznie przesyłane są na wskazany adres e-mail, co umożliwia ich analizę przez wskazaną osobę w dogodnym dla Użytkownika momencie.

Alerty możemy podzielić na kilka grup między innymi określające:
- bieżące czynności kierowcy (przekroczenie prędkości, obrotów silnika, nacisku na pedał gazu)
- miejsca przebywania pojazdu (przebywanie w wydzielonej strefie, czy miejscu – pobyt u klienta,)
- alarmy związane z bezpieczeństwem kierowcy, przewożonego ładunku lub pojazdu
- stanu technicznego pojazdu (niski poziom napięcia na akumulatorze, uszkodzenie silnika, niskie ciśnienie oleju…)
- wykorzystywaniu powierzonego mienia (praca pomp, zaworów i inne)

SZCZEGÓŁOWE RAPORTY

Czy dostęp do raportów jest w dowolnym momencie?
Czy wiesz wszystko o danej trasie czy danym okresie?
Jakie jest całkowite zużycie paliwa, średnie spalanie, średnia prędkość?
Czy kierowca wykonywał zadania w danym obszarze i czy odwiedzał wskazanych klientów?

System CAR-GPS.pl oprócz udostępniania informacji online, ma też szerokie możliwości tworzenia raportów.
W szczególności są to raporty:
- przejechanych tras, czasów i miejsc postoju, ilości przejechanych kilometrów
- tankowań, upustów i zużycia paliwa­
- prędkości jazdy, obrotów silnika, nacisku na pedał gazu, nacisku na oś samochodu
- przekroczeń dopuszczalnej prędkości
- alertów, stanów sygnałów wejściowych,

Precyzyjne raporty generowane za dowolny okres, pozwalają na weryfikowanie interesujących nas danych, ocenić wykorzystanie pojazdów i wyliczyć koszty z nimi związanych. Raporty pozwolą na optymalizację ruchu transportowego, ich analiza umożliwiają zwiększenie efektywności jazdy kierowcy, co poprawia obsługę klientów.
Udokumentowanie kierowcy historii jego jazdy i zachowania na drodze, wpływa na jego przyszłą jazdę, co przekłada się na lepszą obsługę klientów i bezpieczeństwo przewożonego mienia.
Wszystkie dane wykorzystywane do raportów znajdują się serwerze  przez okres 6 miesięcy a dostęp do nich jest 24 godziny/dobę, co umożliwia w dowolnym czasie i za dowolny okres (kilka godzin, dni, tydzień, miesiąc, indywidualnie zdefiniowany przedział) weryfikować interesujące nas informacje i dane.

Aplikacja CAR-GPS.pl.
Wszystkie informacje prezentowane są po zalogowaniu na stronie www.CAR-GPS.pl. Do prawidłowego działania wymagany jest tylko komputer z dostępem do Internetu. System gwarantuje łatwość korzystania z zaawansowanej technologii GPS. Nasze rozwiązanie nie wymaga osobnego komputera, przechodzenia procedury instalowania dodatkowych programów i zaawansowanych konfiguracji czy płatnych aktualizacji.
 
Korzystając z naszego rozwiązania zapewniamy między innymi:
●     Brak kosztów wdrożenia systemu
●     Prostą obsługę
●     Brak wydatków na utrzymanie serwera
●     Bezpieczeństwo danych w przypadku awarii własnego komputera
●     Brak wydatków na zakup i aktualizację map
●     Dostęp do danych archiwalnych z serwera

 •  Opiekę techniczną
 •   Bezpłatne aktualizacje oprogramowania
   

Interesuje Cię nasza oferta zapraszamy KONTAKT


» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach CAR-GPS system monitorowania pojazdów
» Napisz recenzję tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Poprzedni produkt Produkt 3 z 6 w kategorii Lokalizacja i Monitoring GPS Następny produkt
Aktualności
2012-04-18 12:05:53
Propozycja współpracy w zakresie instalacji GPS
... >>
2010-11-24 09:19:43

Wprowadzamy na rynek system monitoringu i nadzoru pojazdów car-gps.pl

... >>
2010-11-24 09:18:41

Zamiast forsować zabezpieczenia, złodzieje próbują wywabić kierowcę z auta. ... >>
Zobacz wszystkie >>
Najpopularniejsze produkty
Alarm Professional Nowy Sącz